PR MEBLE - kim jesteśmy?

PR MEBLE - kim jesteśmy?

PR MEBLE - czyli kim jesteśmy i co robimy.

Jesteśmy rodzinną firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu mebli na wymiar. Oferujemy również szeroki wachlarz produktów AGD, zlewozmywaków, okapów, a także gotowych mebli jadalnianych.

Świadczone przez nas usługi cechuje niezwykła jakość, a także przyjazna i rodzinna atmosfera współpracy. Jako marka cenimy sobie jak najdokładniejsze zrealizowanie wizji klienta. Dlatego tak ważny jest dla nas stały kontakt z naszymi klientami.

Posiadamy trzy salony na terenie Warszawy (mapka) oraz jeden w Otwocku. Niezwykle ważne jest dla nas, aby nasi klienci mogli na żywo zobaczyć nasze realizacje i zdecydować, czy są zainteresowani współpracą.

Meble na wymiar - dla twojego domu, dla ciebie

Korzyści jakie wynikają z mebli na zamówienie szerzej opisywaliśmy TU (link). Dla przypomnienia, meble na wymiar to szereg plusów z codziennego użytkowania przestrzeni. Pozwalają zoptymalizować przestrzeń, a wykorzystując inteligentne rozwiązania ułatwiają codzienne życie. Funkcjonalność oraz użytkowość to kategorie, którymi się kierujemy. Funkcjonalna kuchnia pozwala zaoszczędzić wiele czasu, a użytkowość wykonanych na zamówienie szaf, sprawia że przestrzeń zostaje wykorzystana jak najbardziej użytkowo.

Meble na wymiar to również spełnienie młodzieńczych wizji o idealnej kuchni, pasującej do naszego domu, otoczenia, ale i przede wszystkim do nas. Dlatego kładziemy nacisk na stały kontakt z klientami, rozmawiamy, projektujemy i realizujemy tak, aby satysfakcja z zadowolenia klienta była jak największa, a nasza praca wykonana jak najlepiej.

Dla klientów, którzy potrzebują szybkich i prostych rozwiązań, oferujemy gotowe meble takie jak łóżka, sofy i narożniki. Czasami potrzebne są tylko pojedyncze produkty, dlatego mamy w swojej ofercie poszczególne rodzaje mebli dla klientów, którzy chcą wysokiej jakości mebli jadalnianych. 

ARMATURA I OKAPY

Oprócz mebli na zamówienie w swojej ofercie mamy szeroki wybór zlewozmywaków. Współpracujemy z wieloma producentami, których cechuje najwyższa jakość dostępnych produktów. W swoich zasobach mamy również okapy we współpracy z firmą Falmec. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić każdy produkt. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wizję klienta.

AGD

Jesteśmy dumnymi partnerami marki De Dietrich, jednego z liderów rynku w sprzęcie AGD. Ekologiczne i nowoczesne rozwiązania są bardzo ważne w naszej pracy. Wybierając produkty najwyższej jakości, naszym celem jest pomoc dla środowiska. Na prośbę klienta sprowadzamy wszelkiego rodzaju produkty AGD, gwarantując że są to urządzenia przyjazne środowisku i wygodne w eksploatacji. 

Szeroka oferta urządzeń daje możliwość spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Spełniamy marzenia o idealnych wnętrzach, oferując przy tym najwyższej jakości produkty. Nasi ludzie to doświadczeni profesjonaliści przed, którymi nie ma rzeczy niemożliwych! Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji.

Komentarze

Dodaj komentarz