Dlaczego meble na wymiar?

Dlaczego meble na wymiar?

FUNKCJONALNOŚĆ

Przede wszystkim funkcjonalność. Kuchnia zrobiona idealnie pod nas będzie bardziej użyteczna i pojemna, niż gotowy produkt ze sklepu meblarskiego. Dzięki temu nasi specjaliści są w stanie dobrać idealne fonty, wykończenia oraz rozwiązania, które sprawią, że projekt będzie dopasowany do klienta.

Dobrze zagospodarowana kuchnia to przede wszystkim ułatwienie dla domowników. Meble dostępne w sklepach są zazwyczaj uniwersalne, skrojone pod dane wymiary, a obecnie kuchnie są dosyć często niewymiarowe i potrzebują czegoś więcej, niż standardowych rozwiązań dostępnych w sklepach, aby wykorzystać ich użyteczność. Kuchnie z szafami na wymiar pozwalają wykorzystać maksimum powierzchni pomieszczenia, a w przypadku małych powierzchni optycznie powiększają miejsce.

 

ZABUDOWA SPRZĘTU AGD

Zabudowa sprzętu AGD również jest rzeczą, która idealnie wpasowują się w kuchnie na wymiar. Możliwość zabudowy lodówki, zmywarki czy mikrofali dodaje wnętrzu spójności i jednolitego wyglądu. Zaletą takiego rozwiązania jest zyskanie na użyteczności wnętrza i jego wyglądzie. Kuchnia z wcześniej przygotowanym konceptem i wizją jest znaczeni bardziej funkcjonalna i wygląda lepiej, niż ta urządzona gotowymi meblami.

 

JAKOŚĆ

Koleją rzeczą odróżniającą meble na wymiar od tych dostępnych na co dzień jest jakość. Przy tworzeniu wizji i projektu pracują profesjonaliści, którzy doskonale wiedzą jakie zastosować rozwiązania, aby przygotować jak najlepszy produkt. Meble te są wykonywanie z wysokiej jakości materiałów, a realizacja projektu stale monitorowana przez specjalistów. Fonty i blaty są najwyższej jakości, a mechanizmy i systemy prowadnic w szafkach są bardziej odporne na zniszczenia. Na popularności zyskują inteligentne rozwiązania, typu systemy cichego domykania szafek, czy hamulce powstrzymujące przed trzaśnięciem lub przycięciem dłoni.

 

 

AUTORSKI PROJEKT

Szczegóły rolę przy wyborze mebli na wymiar sprawuje projekt klienta. Na podstawie rozmów i konsultacji z klientami nasi projektanci tworzą kuchnie marzeń. Idealne rozwiązania dla tych, którzy od zawsze marzyli o prawdziwej tradycyjnej kuchni, czy też tych którzy chcą nowoczesne rozwiązanie. Kuchnia na wymiar to przede wszystkim spełnienie oczekiwań klienta. Uważnie słuchamy i przygotowujemy projekt tak, aby jak najlepiej obrazował wizję klientów. Dzięki idealnie przygotowanemu projektowi pomieszczenia nabierają jedynego w swoim rodzaju charakteru. Zastosowanie zaleceń klienta i zaproponowanie inteligentnych i funkcjonalnych rozwiązań jest istotą sensu mebli na wymiar.

 

WYBIERZ MEBLE NA WYMIAR

Jakość, użyteczność i niepowtarzalność to zalety wyboru opcji mebli na zamówienie. Dzięki indywidualnie przygotowanemu projektowi przez profesjonalistów, mamy pewność, że nasze pomieszczenia będą wyglądać spójnie i atrakcyjnie, a powierzchnia zostanie maksymalnie wykorzystana. Meble na wymiar to również wiele inteligentnych sztuczek, które sprawiają że poza użytecznością widać przemyślany koncept pomieszczenia. Korzystanie i życie w pomieszczeniu stworzonym specjalnie pod nas to idealne rozwiązanie dla wzbogacenia i ułatwienia codzienności.

Komentarze

Dodaj komentarz