Ile kosztuje kuchnia?

Każda kuchnia jest wyliczana indywidualnie, wszystko zależy od materiałów, systemów, i
zastosowanych rozwiązań. Jesteśmy wstanie przygotować kilka wariantów cenowych, aby móc dobrze spełnić oczekiwania. Wycena kuchni jest darmowa, potrzebujemy jedynie
wymiarów, może to być rzut techniczny mieszkania, lub własnoręczny pomiar. Zalecamy dostarczenie przykładowych inspiracji, dzięki temu będziemy mogli dopasować styl twojej kuchni i indywidualnie ją wycenić.
 

Na czym polega wstępna wycena mebli kuchennych?

Do wykonania wstępnej wyceny mebli kuchennych niezbędne są wymiary pomieszczenia, opis wybranych materiałów, akcesoriów oraz informacje dotyczące indywidualnych upodobań i oczekiwań. Zazwyczaj wystarczą nam wymiary oraz zdjęcie przykładowych realizacji, to już nam wiele mówi o Państwa guście i upodobaniach. Jeśli potrzebujesz inspiracji lub rady, nasi projektanci chętnie pomogą w doborze odpowiedniego stylu do twoich upodobań. Wycena i doradztwo projektowe są bezpłatne, udzielamy ich telefonicznie i mailowo. Przede wszystkim zapraszamy jednak do naszych salonów w celu dokładnego omówienia projektu.
 

Jak długo muszę czekać na meble kuchenne po złożeniu zamówienia?

Okres oczekiwania na meble kuchenne to około 8 tygodni po podpisaniu umowy.
 

Jak długo trwa montaż mebli kuchennych?

Montaż mebli kuchennych trwa do trzech dni, jednak czasami w zależności od skomplikowania
projektu, wielkości kuchni czy trudno dostępnych materiałów może się on wydłużyć. Staramy się wychodzić od Państwa w momencie pełnej satysfakcji z wykonania usługi.

Czy mogę zamówić sprzęt AGD razem z meblami kuchennymi?

Tak, w naszych salonach można zamówić AGD większości czołowych producentów, również na naszej stronie internetowej mamy dostępną część asortymentu. Nie ma jednak takiego obowiązku, sprzęt można zakupić również we własnym zakresie.

Dlaczego warto zamówić u was sprzęt AGD?

Mamy dostęp do sprzętów dedykowanych wyłącznie studiom kuchennym, które nie są dostępne w innych miejscach. Przy zakupie niektórych produktów można skorzystać z przedłużonej gwarancji, którą Państwo otrzymują w przypadku zakupu u nas. Mamy bogata ofertę sprzętu AGD więc jesteśmy w stanie zaspokoić wysokie wymagania.

Czy wizyta w salonie PR MEBLE wymaga przygotowań?

Nie wymagamy żadnego specjalnego przygotowania do wizyty w naszym salonie. Warto jednak
zabrać ze sobą wymiary pomieszczenia co ułatwi nam doradzenie odpowiedniego układu mebli kuchennych i pozwoli na wykonanie szybkiej wyceny wstępnej. Oprócz długości i wysokości ścian istotne są również odległości okien i drzwi od ścian i podłogi. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia się na wizytę z naszymi projektantami, to zagwarantuje że w czasie wizyty nasi projektanci będą do Państwa dyspozycji.

Od czego zależy cena zabudowy kuchni?

Cena zestawu mebli kuchennych zależy od wielu czynników, wśród których przeważają: rodzaj wykorzystanych materiałów, wachlarz dobranych rozwiązań, systemy otwierania szafek, wyposażenie szaf i szuflad (typu wkłady na sztućce, selektory, kosze cargo, organizery) oraz akcesoria dodatkowe, takie jak oświetlenie, relingi itp.
 

Ile trwa przygotowanie projektu kuchni na wymiar?

Czas przygotowania projektu kuchni to zwykle około 7 dni. Jednak w praktyce często modyfikujemy pierwszy projekt z Państwem na bieżąco, co może wydłużyć czasu oczekiwania.

Czy wykonujecie wycenę na podstawie gotowego projektu?

Tak, wykonujemy również wyceny na podstawie gotowych projektów. W celu opracowania możliwie jak najdokładniejszej kalkulacji gotowy projekt powinien zawierać wizualizację, wymiary pomieszczenia, sugerowany rodzaj materiałów oraz systemy wyposażenia szafek i szuflad.  W celu przygotowania wyceny zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów firmowych.

W jaki sposób mam skontaktować się w celu wykonania indywidualnego projektu mebli kuchennych?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a najlepiej osobistego odwiedzenia jednego z naszych firmowych salonów. Wizyta w naszym salonie pozwoli dokładnie omówić wszystkie aspekty projektu w dodatku będą mogli Państwo zainspirować się naszymi meblami ekspozycyjnymi oraz poradzić się naszych projektantów.
 

Czy wykonujecie również inne meble na wymiar?

Wykonujemy wszystkie meble: szafy, garderoby, łazienki, meble do przedpokoju, meble biurowe, sklepowe oraz inne projekty stolarskie.

 

Jaki jest koszt przygotowania projektu i wyceny?

Wstępny projekt i wycena są przygotowywane bezpłatnie.

Na jaki okres jest udzielana gwarancja?

Standardowa gwarancja trwa dwa lata jednak niektóre z naszych rozwiązań mają gwarancję dożywotnią.