Drewno szczotkowane CONCEPT WOOD to odpowiedź na zwiększające się zainteresowanie wnętrzami w stylu industrialnym. Stworzyliśmy materiał, który nada ciepła w twoim domu. CONCEPT WOOD to czysta natura, korzystamy z ekologicznych bejc firmy Adler, przy tworzeniu naszego produktu.

Staramy się każdego dnia rozwijać i badać nasz innowacyjny materiał, jednak przez jego naturalność jest on nie powtarzalny, każdy element jest inny a nawet kolor który wybierzesz, w rzeczywistości może wyglądać inaczej na Twoim CONCEPT WOOD. Ta właśnie wyjątkowość, naturalność i niepowtarzalność jest naszym atutem.

  

STRUKTURA DREWNA

slid1.jpg

CONCEPT WOOD jest tworzony na  płycie trójwarstwowej świerkowej. Następnie płyta jest dwustronnie ręcznie szczotkowana, przez co nabiera naturalnego charakteru.

Płyta drewniana klejona z drewna litego, warstwy zewnętrzne klejone równolegle do długości płyty.
Materiał najwyższej jakości, łączący naturalne piękno drewna z wysoką wytrzymałością, funkcjonalnością i prostą obróbką.

Standardowy wymiar arkusza 2500 mm na 1050 mm, grubość 19 mm.

Materiał wodoodporny, podatny na wypaczanie przez co powyżej wysokości 1200mm formatki z wbudowanymi strunami prostującymi.

Możliwość innych wymiarów i grubości w zależności do potrzeb klienta – na zamówienie.

  

KOLORYSTYKA

Stare górskie chaty, szopy i stajnie są przez cały rok wystawiane na działanie promieni słońca i innych warunków atmosferycznych. Tak powstają poszarzone i spalone słońcem fasady drewniane o niezwykłych kolorach. Upodobanie względem starego drewna zawitało również do wnętrz dzięki CONCEPT WOOD, za pomocą ekologicznych bejc firmy ADLER stworzyliśmy materiał który nada alpejskiego ciepła w twoim domu.

Aktualnie posiadamy 18 kolorów, możliwość drewna opalanego czy naturalnego w stałej ofercie pracując cały czas nad nowymi barwami. Na życzenie klienta możemy tworzyć nietypowe gamy kolorystyczne.

Nasza lakiery i bejce spełniają wszystkie certyfikaty i wymogi by móc nazwać je Ekologicznymi.

 

WZORY DREWNA

WSPÓŁPRACA

  

adler.png

  

  

DYSTRYBUTORZY

lomza.png logo_daro.png wmformat_logo.gif drewno-logo.png