Misja


Naszą główną misją jest uświadamianie społeczeństwa, że meble na wymiar są dla każdego. Pozwalają one zmaksymalizować użyteczność, spełniać wszystkie wymagania klienta i służyć przez wiele lat.  Staramy się dopasować każdy projekt do klienta, według jego możliwości finansowych czy oczekiwań jakie przed nami stawia.


Spełnianie marzeń o pięknym wnętrzu jest tym co napędza nas najbardziej. Staramy się każdego dnia, by nasi klienci żegnali nas z uśmiechem na twarzy i z przyjemnością polecali dalej, ciesząc się z użytkowania mebli jakie dostarczamy.

kitchen-2165756_1920.jpg  


Wizja


Przyszłość naszej marki widzimy jako lidera tworzącego trendy w branży projektowania wnętrz. Staramy się by PR Meble kojarzyło się z prestiżem, trwałością i jakością  dostępną dla każdego. Chcemy aby nasze salony były miejscem, do którego chce się wracać. Dalej będziemy tworzyć rodzinną atmosferę w naszej firmie, która dodaje siły w trudnych momentach i pozwala przetrwać wszystkie wzloty i upadki.


Chcielibyśmy, aby nasi klienci doświadczali rodzinnej aury, a w naszych galeriach wnętrz czuli się jak w domu, wiedząc że trafili w dobre ręce.