Nasza współpraca przebiega w kilku prostych krokach...

    

krok1.png

Proces produkcji mebli zaczyna się od Twojej wizji, to wszystko czego potrzebujemy. Jeśli masz problemy ze znalezieniem inspiracji, pomożemy Ci w tym. Nasi Projektanci dopasują nasze meble do Twoich potrzeb, aby twój projekt był wyjątkowy i niepowtarzalny.


W naszych salonach znajdziesz wiele inspiracji w gotowych meblach ekspozycyjnych, jak również we wzornikach wszystkich materiałów. Będziesz mógł sprawdzić jak działają różne systemy i przetestować proponowane  przez nas rozwiązania.

Na tym etapie omawiamy wszystko, od Ciebie potrzebujemy przybliżonych wymiarów gdzie dany mebel będzie się znajdować, w celu wykonania wstępnej wyceny i projektu. Nie muszą być to dokładne wymiary.  down-arrow.png

  

krok1.png

Gdy już wszystko wiemy,  rozpoczynamy prace nad realizacją. Zaczynamy od wyliczenia kosztów i stworzenia projektu w profesjonalnym programie PRO 100, pozostając z Tobą w stałym kontakcie.
Nadal możesz wszystko zmieniać, to nic nie kosztuje.


Jesteśmy w stanie wymienić akcesoria na tańsze lub domówić AGD do kuchni, gdy jest taka potrzeba.
Następnie podpisujemy umowę i umawiamy się na pomiar.

  down-arrow.png

  

krok1.png

Tym razem to Ty zapraszasz nas do siebie, nasz technolog przyjeżdża i weryfikuję wcześniejsze pomiary.

To moment gdy jeszcze na miejscu możemy wprowadzić zmiany, żebyś był w pełni zadowolony.
Po powrocie zaczynamy rozkładać twoje meble  na czynniki pierwsze, aby jak najszybciej zacząć produkcje.    

  

down-arrow.png 

krok1.png

Jesteśmy zakładem wykonującym większość rzeczy samodzielnie, używając do tego profesjonalnych maszyn, narzędzi i produktów.
Zaczynamy od pocięcia płyty na formatki.

W tym celu używamy naszej profesjonalnej piły Altendorf, by zapewnić precyzje cięcia, następnie przechodzimy do oklejania obrzeży na maszynie od firmy Homag, by spełniać twoje oczekiwania.


Niektóre elementy są frezowane na CNC, a inne już stają się korpusami twoich mebli.
Gdy nasi stolarze zakończą obróbkę, meble trafiają do naszej lakierni gdzie spędzą trochę czasu. Etap lakierowania to przede wszystkim szlifowanie formatek do nadania im gładkości. Jest to czasochłonny proces ręczny, ponieważ tylko człowiek jest w stanie uzyskać oczekiwany efekt.


Następnie zaczynamy lakierowanie, w tym celu używamy lakierów firmy Adler i Verinlegno, by zapewnić trwałość warstwy lakieru.
Po tym etapie elementy znów wracają do warsztatu, gdzie stolarze kończą ich przygotowywanie.

  down-arrow.png

  

krok1.png

Gdy jesteśmy gotowi przyjeżdża do Ciebie nasz zespół monterski.
Ekipa zaczyna prace, a my jesteśmy w stałym kontakcie z Tobą i ciągle nadzorujemy wykonanie, aby uniknąć nieprzewidzianych błędów, ale nie martw się, nie zostawimy Cię z tym. Nie opuszczamy naszych klientów do momentu pełnego zaakceptowania naszej pracy.


Na tym etapie najważniejsze jest Twoje zadowolenie z wykonanej pracy. Pamiętaj, że twój projekt to zawsze coś wyjątkowego, niepowtarzalnego, coś przy czym spędziliśmy wiele czasu, dokładając wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenia o wymarzonym wnętrzu.